آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

به گزارش کشتی کروز، خبرنگاران: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می نمایند: بخش زیادی از فروشنده های حاضر در بازار طی هفته های اخیر سعی نموده اند قیمت پیشنهادی ملک خود را با شرایط جدید بازار تطبیق دهند.

آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت

به گزارش کشتی کروز بخش زیادی از مالکان خانه های مسکونی که قصد فروش ملک خود را در امسال داشتند همزمان با آغاز سال جدید، با توجه به شرایط تورم ملکی اتفاق افتاده در سال گذشته، سعی کردند قیمت های پیشنهادی خود را همچنان بالاتر از میانگین قیمت منطقه تعریف نمایند. این گروه از مالکان گمان می کردند فرایند افزایش قیمت در امسال همچون سال گذشته ادامه پیدا خواهد نمود. از این رو با وجود ایجاد ثبات و کاهش جزئی قیمت مسکن از نیمه تابستان امسال تاکنون، همچنان بر قیمت های پیشنهادی اولیه خود اصرار می کردند. اما مشاوران املاک طی چند هفته اخیر از تغییر رفتار این گروه از مالکان خبر می دهند.

آنها عنوان می نمایند: این گروه از مالکان با مشاهده شرایط جدید بازار و سخت شدن فروش ملک با قیمت پیشنهادی نامتناسب با شرایط بازار، بالاخره تصمیم به کاهش قیمت پیشنهادی خود گرفته اند. در این میان مشاوران املاک در بعضی مناطق پایتخت خبر می دهند: تعداد محدودی از مالکان هنوز درک درستی از شرایط رکود بازار پیدا نکرده اند و قیمت های پیشنهادی بالاتر از املاک مشابه منطقه را اعلام می نمایند.

در جدول امروز، قیمت های پیشنهادی آپارتمان های مسکونی در مناطق مختلف پایتخت منتشر شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین تحولات بازار مسکن پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید