اختصاص 7 میلیارد تومان به اقشار کم درآمد

به گزارش کشتی کروز، استاندار هرمزگان از اختصاص هفت میلیارد تومان اعتبار از سوی بنیاد مستضعفان برای مقابله با کرونا و پرداخت یاری هزینه معیشتی به اقشار کم درآمد در هرمزگان اطلاع داد.

اختصاص 7 میلیارد تومان به اقشار کم درآمد

به گزارش کشتی کروز آنلاین به نقل از مهر، فریدون همتی مطرح نمود: این یاری ها شامل پنج میلیارد تومان توسط شرکت فولاد کاوه جنوب کیش وابسته به بنیاد مستضعفان برای یاری به مقابله با کرونا استان هرمزگان است.

وی ادامه داد: همچنین مبلغ دو میلیارد تومان نیز از سوی این بنیاد به کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان به منظور پرداخت یاری معیشتی به نیازمندان و اقشار کم درآمد و آسیب دیده از شیوع کرونا به ویژه در جزایر هرمز، لارک، قشم، هنگام و شهرستان های جاسک و بشاگرد، اختصاص یافته است.

استاندار هرمزگان اضافه نمود: همچنین بنیاد مستضعفان در قالب طرح حمایت از اقشار آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به فعالان و کارکنان در سه هزار و 150 شناور سبک گردشگری دریایی در استان هرمزگان، یاری هزینه معیشتی اختصاص داد.

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در گفتگوی تلفنی با مهندس پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، اختصاص این یاری ها را مورد پیگیری قرار داد که منجر به نتیجه شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اختصاص 7 میلیارد تومان به اقشار کم درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 7 میلیارد تومان به اقشار کم درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید