ارائه خدمات درمانی به 425 زائر اربعین حسینی در ایلام

به گزارش کشتی کروز، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: امدادگران اورژانس با استقرار در مرز مهران به 425 زائر اربعین حسینی خدمات امداد و نجات ارائه کردند.

ارائه خدمات درمانی به 425 زائر اربعین حسینی در ایلام

پیمان اسدی در گفت وگو با کشتی کروز، با بیان اینکه امدادگران اورژانس 115 گیلان به مدت 11 روز با استقرار در دره شهر ایلام و مرز مهران به زائران اربعین حسینی خدمت امدادی و درمانی ارائه کردند، اضافه کرد: 325 نفر از این افراد به صورت سرپایی مداوا شدند. 100 نفر نیز برای درمان و مداوا به مراکز بهداشتی و درمانی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان، به رشد 75 درصدی ماموریت های اورژانس گیلان در این مدت اشاره نمود و گفت: اورژانس گیلان از 20مهر تا یک آبان، دو تیم فوریت های پزشکی شامل چهار کارشناس به همراه دو دستگاه آمبولانس مجهز را برای امدادرسانی به مناطق مرزی اعزام نموده است و این تیم ها تا خاتمه بازگشت زوار اربعین حسینی در منطقه حضور داشتند.

اسدی، در ادامه به خدمت رسانی به زائران جمهوری آذربایجان نیز اشاره نمود و اضافه کرد: علاوه بر دو تیم اعزامی به ایلام، امدادگران اورژانس 115 در استان گیلان نیز پیروز به خدمت رسانی به بیش از 800 زائر جمهوری آذربایجان که از مرز آستارا وارد ایران شده و راهی کربلای معلی بودند نیز شدند.

وی با بیان اینکه در این مدت علاوه بر تیم های مستقر در ایلام چهار تیم فوریت های پزشکی نیز برای انتقال مصدومان و بیماران به ایلام اعزام شده است، توضیح داد: اورژانس گیلان در این مدت با اعزام شش تیم مجهز فوریت های پزشکی پیروز به انتقال هشت مصدوم و بیمار از ایلام، تهران و اراک به استان گیلان برای انجام ادامه درمان در مراکز آموزشی درمانی گیلان شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارائه خدمات درمانی به 425 زائر اربعین حسینی در ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه خدمات درمانی به 425 زائر اربعین حسینی در ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید