خاطره جالب مهران مدیری از اوایل بازیگر شدنش

به گزارش کشتی کروز، پوریا پورسرخ، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که شب گذشته (چهارشنبه17 اردیبهشت) مهمان برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری بود، یک خاطره جالب از پلیسی که مدعی بوده او را نمی شناسد و جریمه اش نموده است، تعریف کرد.

خاطره جالب مهران مدیری از اوایل بازیگر شدنش

به گزارش خبرآنلاین، مجری برنامه از پورسرخ پرسید، آیا تا به حال جایی رفتی که تو را نشناسند و ناراحت شوی؟، مهمان برنامه در پاسخ به این سوال گفت: خیر، اما گاهی اوقات پیش می آید که از عمد این اتفاق می افتد، من یادم هست که سال اولی که سریال وفا را بازی کردم و تازه وارد این عرصه شده بودم و فکر می کردم خیلی اتفاق مهمی افتاده است و همه مرا می شناسند، برای فیلمبرداری، وارد طرح ترافیک شدم. سرِ میدان، هفت تیر، یک پلیس مرا نگه داشت، خواست مرا جریمه کند که به او گفتم می خواهم بروم سر فیلمبرداری. گفت: چرا؟ گفتم می خواهم بازی کنم. گفت: برو بابا. آن پلیس، جریمه را نوشت و گفت: ببین، من آقای پرستویی را هم جریمه کردم، آقای شکیبایی را هم جریمه کردم، آن آقایی که با تو در سریال وفا می دوید، او را هم جریمه کردم. این ها را درحالی گفت که تا قبل از آن منکر بازیگر بودن من شده بود. او پلان به پلانِ سریال وفا را حفظ بود. بعد دیدم بازیگران خوبی را جریمه نموده است؛ پرویز پرستویی، مرحوم خسرو شکیبایی و فرهاد اصلانی. بعد مسرور شدم، دیدم جمع بدی نیست.

مهران مدیری هم در این باره گفت: من هم از این کار ها نموده ام. اولین سریالی که بازی کردم، سال 66 در شبکه دو سیما بود. آن سریال، اولین کار تصویر من بود و دو پلان در آن جا بازی کردم. فیلمبرداری تمام شد و موقع بازگشت، مینی بوسِ سرویس، دنبال ما آمد و همه ما نیز سوار آن شدیم. مستقیم از استودیو آمدیم سوار سرویس شدیم، من یک عینک دودی زدم و از پنجره که باز نموده بودم تا یک وقت شیشه مانع دید مردم نگردد، به بیرون زل زدم و با افتخار اطرافم را نگاه می کردم. یک دوست بازیگری که کنار من نشسته بود، به من گفت: مهران جان، هنوز پخش نشده است؛ این فیلم اول می رود برای تدوین، بعد صدا گذاری می گردد تا یک روزی روی آنتن برود، بعد مردم تو را می بینند و ... این را که شنیدم سریع عینک را درآوردم. یعنی عقلم نمی رسید که ما همین الان از استودیو بیرون آمدیم و این باید پخش گردد تا مردم مرا بشناسند.

منبع: فرارو

به "خاطره جالب مهران مدیری از اوایل بازیگر شدنش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطره جالب مهران مدیری از اوایل بازیگر شدنش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید