خبرنگاران سرپرست سپاهان: امیدوارم رای استیناف عادلانه باشد

به گزارش کشتی کروز، تهران- خبرنگاران- سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم رایی که فردا از سوی استیناف اعلام می گردد عادلانه باشد.

خبرنگاران سرپرست سپاهان: امیدوارم رای استیناف عادلانه باشد

رضا فتاحی در جمع کشتی کروز درباره نشست شورای استیناف که قرار است فردا در مورد رای نهایی بازی پرسپولیس و سپاهان برگزار گردد گفت: اسناد و مدارکی را فرستاده ایم و مستندات جدیدتری داریم که در جلسه فردا ارائه خواهیم داد. امیدواریم نتیجه بازی در مستطیل سبز رقم بخورد و تیم های لیگ رجحان ضرر نکنند.

وی اضافه نمود: اینکه به باشگاه های لیگ رجحان گفته شده است بازیکن خارجی گرفته نگردد حقیقت ندارد.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اعلام نمود: طرحی در نشست فدراسیون فوتبال مطرح شد که قرارداد بازیکنان خارجی به صورت ریالی باشد که در این باره حرف زدیم و شرح دادیم که بعضی باشگاه ها با بازیکنان خارجی خود قرارداد دارند و اگر این موضوع به صورت قانون درآید باعث عدم حضور بازیکنان درجه اول در ایران خواهد شد.

وی توضیح داد: استادیوم نقش دنیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد تایید نهاده شد و هیچ مسئله ای ندارد.

فتاحی بیان کرد: قرارداد امیر قلعه نویی با باشگاه سپاهان 10 میلیارد تومان نیست و شایعاتی که در این باره مطرح می گردد به دور زا واقعیت است.

وی در سرانجام گفت: ما همچنان خواستار برگزاری بازی با پرسپولیس هستیم، اگر این بازی در هر کجا برگزار گردد از آن استقبال خواهیم کرد و امیدوارم رایی که فردا از سوی شورای استیناف اعلام گردد رای عادلانه باشد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرپرست سپاهان: امیدوارم رای استیناف عادلانه باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرپرست سپاهان: امیدوارم رای استیناف عادلانه باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید