خروج مأموران فدرال آمریکا از شهر سیاتل

به گزارش کشتی کروز، مقام های رسمی ایالت واشنگتن تأیید کردند که یک واحد از مأموران فدرال در حال ترک سیاتل هستند.

خروج مأموران فدرال آمریکا از شهر سیاتل

به گزارش گروه بین الملل کشتی کروز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کنگره، پس از گسترش مخالفت ها علیه استقرار نیروهای فدرال در شهر سیاتل برای سرکوب اعتراضات سراسری، مقام های رسمی ایالت واشنگتن رسماً تأیید کردند که یک واحد از نیروهای فدرال در حال ترک سیاتل هستند.

بر اساس این گزارش، جنی دورکان شهردار و جی اینسلی فرماندار واشنگتن با انتشار بیانیه ای اعلام کردند که واحد گشت مرزی وزارت امنیت داخلی آمریکا سیاتل را ترک نموده است. این نیروها بدون مشورت و هفکری با مقام های این ایالت مستقر شده بودند و این اقدام موجب اعتراضات گسترده ای شده بود.

دورکان اضافه نمود: اقدامات رئیس جمهور برای هدف قراردادن و تسلط بر شهرهای دموکراتیک به وسیله استفاده از نیروهای فدرال، کاملاً آزاردهنده است. این اقدامات موج افزایش خشونت در پورتلند، سیاتل و سایر شهرهای آمریکا شده است. تصمیمات سیاسی در سیاتل باید توسط مقام های ارشد آن اتخاذ گردد نه شخص ترامپ.

نیروهای فدرال به بهانه محافظت از ساختمان ها و اموال دولتی به شهرهای مختلف آمریکا اعزام شده اند ولی در واقع به دنبال سرکوب اعتراضات علیه وحشیگری و رفتارهای نژادپرستانه پلیس آمریکا هستند.

این اعتراضات پس از قتل جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی توسط یک مأمور پلیس سفیدپوست تشدید شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خروج مأموران فدرال آمریکا از شهر سیاتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خروج مأموران فدرال آمریکا از شهر سیاتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید