زادمهر: تیم ملی باید راه حل بازی برابر تیم های چغر را پیدا کند، بازیکنان اعتراض کردن را از هم یاد می گیرند

به گزارش کشتی کروز، پیشکسوت فوتبال ایران می گوید که تیم ملی باید راه حل بازی برابر تیم های چغر، از جمله بحرین و عراق را پیدا کند و بداند چگونه باید به مصاف این تیم ها برود.

زادمهر: تیم ملی باید راه حل بازی برابر تیم های چغر را پیدا کند، بازیکنان اعتراض کردن را از هم یاد می گیرند

محمدرضا زادمهر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی کشتی کروز، درباره شکست یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران برابر بحرین گفت: بحرین گربه سیاه ماست و پیش تر مقابل این تیم ناموفق بودیم. فدراسیون فوتبال شرایط لازم از جمله هواپیمای چارتر برای تیم ملی فراهم کرده و با توجه به پیروزی خوبی که برابر کامبوج کسب کردیم، توقع این بود که شکست های قبلی برابر بحرین را جبران کنیم. در نیمه دوم عملکرد بهتری نسبت به نیمه اول ارائه کردیم، اما با ایرانِ همیشگی خیلی فاصله داشتیم.

وی درباره دور از انتظار بودن این شکست پس از برتری 14 بر صفر شاگردان مارک ویلموتس مقابل کامبوج شرح داد: متأسفانه همیشه زود قضاوت می کنیم. وقتی چند گل به تیمی می زنیم یا شکست بدی می خوریم، فکر می کنیم به آخر رسیده ایم. اولین چیزی که باید تمرین کنیم این است که ظرفیت برد و طاقت باخت را داشته باشیم. باید این شکست را بررسی و راهکاری پیدا کنیم تا چنین شکستی دوباره برای ما رقم نخورد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا این شکست ناشی از غرور بازیکنان تیم ملی پس از شکست پرگل کامبوج بوده است یا خیر، گفت: بازیکنان ما حرفه ای هستند. کامبوج تیمی نیست که روی شکست آن حساب کنیم. البته به ثمر رساندن 14 گل آسان نیست و کامبوج هم ضدفوتبال بازی نکرد. باید بررسی کنیم که اگر حریف ما در لاک دفاعی فرو برود، چه کنیم. این شکست در مرحله اول مقدماتی بوده و فرصت لازم را برای جبران داریم، اما باید راهکاری برای بازی برابر تیم های چغری چون بحرین و عراق پیدا کنیم.

زادمهر درمورد اعتراض های بازیکنان تیم ملی ایران به داور مسابقه به کشتی کروز گفت: دقیقاً پس از اعتراض بی فایده حاج صفی گل خوردیم. اتفاقاً خطا هم درست بود، اما او اعتراض کرد و کارت زرد گرفت. همان توپ وارد محوطه جریمه ما و سپس پنالتی شد. کاپیتان تیم نباید این کارها را انجام دهد و باید آرام ترین بازیکن تیم باشد. اعتراض های آزمون به داور هم اشتباه بود. انگار اتفاقاتی که مقابل ژاپن برای ما رخ داد، تجربه نشده است. متأسفانه بازیکنان ما این کارها را از یکدیگر یاد می گیرند.

وی گفت: آزمون چرا اینقدر به داور اعتراض کرد؟ وقتی داور سوت می زند، بازیکن باید این تصمیم را بپذیرد. این اعتراض ها از اتفاقات لیگ ما نشأت می گیرد. داوران لیگ برتری اجازه می دهند بازیکنان اعتراض کنند؛ آنها باید به این بازیکنان کارت زرد نشان دهند تا بازیکن یاد بگیرد در میادین بین المللی چگونه برخورد کند.

پیشکسوت فوتبال ایران در این باره که به نظر می رسید واکنش های عصبی بازیکنان به خاطر سر و صدای هواداران بحرینی هنگام پخش سرود ملی ایران بود، گفت: وقتی بازیکنان عصبانی می شوند، باید به بحرین گل بزنند، نه اینکه اینقدر به داور اعتراض کنند. چون در این صورت حرف ما بیشتر خریدار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زادمهر: تیم ملی باید راه حل بازی برابر تیم های چغر را پیدا کند، بازیکنان اعتراض کردن را از هم یاد می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زادمهر: تیم ملی باید راه حل بازی برابر تیم های چغر را پیدا کند، بازیکنان اعتراض کردن را از هم یاد می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید