سخنرانی پذیرش جایزه جین فوندا حین دستگیر شدن

به گزارش کشتی کروز، آی سینما: جین فوندا بازیگر سرشناس آمریکایی که برای سومین بار حین برگزاری تظاهرات حامیان محیط زیست در مقابل مجلس نمایندگان در پایتخت آمریکا دستگیر شد، شرکت کنندگان مراسم اهدای جوایز بافتا لس آنجلس را غافلگیر کرد.

سخنرانی پذیرش جایزه جین فوندا حین دستگیر شدن

قرار بود جایزه استنلی کوبریک عصر آدینه در هتل بورلی هیلتون لس آنجلس به فوندا اهدا گردد و او به دلیل شرکت در تظاهرات در واشنگتن دی سی در همان روز نتوانست در مراسم شرکت کند. اما در مراسم شهر لس آنجلس ویدیوی سخنرانی پذیرش جایزه او همزمان با دستگیر شدن پخش شد.

او در این ویدیو می گوید: خیلی مفتخرم. باورم نمی گردد. خیلی متشکرم. خیلی هیجان دارن و متاسفم که آنجا نیستم. شاید شنیده باشید که من دستگیر شده ام.

او همچنین در این ویدیو می گوید تصمیم گرفته چند ماه در واشنگتن بماند تا هر هفته وضعیت اضطراری محیط زیست را با شرکت در تجمع اعتراضی مقابل کنگره آمریکا یادآوری کند.

بعد از این صحبت های جین فوندا بلافاصله صحنه های حضور او در تظاهرات مقابل کنگره پخش شد که می گوید: این یک بحران است. نه فقط در اینجا، بلکه در کل جهان.

بعد هم تصویر او با دستبندی که هنگام دستگیری به دستانش زده شده بود، پخش شد که در آن رو به دوربین فریاد می زند: ممنون بفتا. بفتا، متشکرم که جایزه استنلی کوبریک برای موفقیت در سینما را به من دادید. ببخشید که آنجا نیستم. خیلی مفتخرم.

از سه هفته پیش فوندا همراه با فعالان محیط زیست مقابل ساختمان کنگره آمریکا می رود و طبق مقررات دستگیر می گردد. او این کار را برای جلب توجه بیشتر به وضعیت نامساعد اقلیمی و گرمایش زمین انجام می دهد.

9410

منبع: آی سینما

به "سخنرانی پذیرش جایزه جین فوندا حین دستگیر شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنرانی پذیرش جایزه جین فوندا حین دستگیر شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید