(عکس) مبلغ قرارداد هنگفت و شگفت انگیز دیاباته

به گزارش کشتی کروز، مسئولان استقلال کار تمدید قرارداد بازیکنان این تیم را شروع نموده و قصد دارند نفراتی، چون علی کریمی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و .. را تمدید نمایند.

(عکس) مبلغ قرارداد هنگفت و شگفت انگیز دیاباته

از طرفی شیخ دیاباته و میلیچ با استقلال قرارداد دارند و برای سال دوم در جمع آبی پوشان باقی خواهند ماند. سعادتمند روز گذشته در گفت وگو با رسانه باشگاه در مورد قرارداد دیاباته گفت: دیاباته با استقلال قرارداد دو ساله دارد. هم ما و هم او به قرارداد پایبند هستیم. او بازیکن ما است و جای نگرانی نیست. فقط باید در مورد تامین اعتبار و پرداخت به موقع قراردادش اقدام درست و استانداردی را انجام دهیم که این موضوع در دستور کار قرار گرفته، چون به او احتیاج داریم.)

در صحبت های مدیرعامل استقلال این نکته وجود دارد که این باشگاه باید در مورد تامین اعتبار و پرداخت به موقع قرارداد اقدام درست و استاندارد انجام دهد. در قرارداد دیاباته نکاتی وجود دارد که استقلال باید مو به مو به مفاد قرارداد پایبند باشد؛ در غیر این صورت این بازیکن می تواند هر اقدامی انجام بدهد.

این بازیکن با وجود داشتن قرارداد با استقلال چند روز پیش در گفت وگو با یکی از برنامه های تلویزیونی مدعی شد الان نمی تواند بگوید می ماند یا خیر. ظاهرا دیاباته منتظر است تا مسئولان به تمامی تعهداتشان در قبال قرارداد و آپشن های وی عمل نمایند.

قرارداد اولیه این بازیکن 525 هزار دلار (با احتساب دلار به قیمت 21 هزار تومان، این باشگاه باید رقمی بیش از 11 میلیارد تومان به این بازیکن پرداخت کند) برای هر فصل است. یعنی دیاباته برای فصل جاری این رقم را دریافت خواهد نمود و برای فصل آینده نیز رقم پایه پا بر جا خواهد بود.

آپشن های قرارداد دیاباته با استقلال را در زیر مشاهده کنید:

* قرارداد از اول جولای 2020 تا 30 جون 2021

* حقوق ماهیانه 35 هزار دلار (این رقم باید در تاریخ دهم هر ماه پرداخت گردد)

* آپشن قهرمانی لیگ برتر: 80 هزار دلار

* پیروزی در بازی های بین المللی 50 هزار دلار

* صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 50 هزار دلار

* صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 60 هزار دلار

* صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا 70 هزار دلار

* حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا 100 هزار دلار

* به ثمر رساندن هر گل در بازی ها 10 هزار دلار (در این آپشن پنالتی ها حساب نمی گردد، اما در صورت آقای گلی این بازیکن پاداش جداگانه دریافت خواهد نمود)

* مشارکت در گل یا پاس گل در جریان بازی ها (هر 5 پاس 25 هزار دلار)

* در هر بازی که بیش از 15 دقیقه به میدان برود 1000 دلار دریافت خواهد نمود.

* این بازیکن معاف از پرداخت مالیات است

* در صورتی که حقوق ماهیانه این بازیکن بیش از 60 روز به تعویق بیفتد، شامل 10 هزار دلار جریمه می گردد. این موضوع جدا از حق فسخ قرارداد این بازیکن است. در صورت عدم پرداخت مطالبات، این بازیکن می تواند از طرقی فیفا اقدام و قراردادش را فسخ کند.

* در صورت غیبت در هر تمرین 5 هزار دلار و در صورت غیبت غیرموجه در بازی ها 20 هزار دلار جریمه خواهد شد.

با این حساب استقلالی ها باید با احتساب آپشن های قرارداد رقمی سنگین را به دیاباته پرداخت نمایند که البته چاره ای جز این کار ندارند. طبق اعلام مسئولان وزارت ورزش دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جز بازیکنان فعلی حق جذب هیچ بازیکن یا مربی خارجی را با توجه به شرایط ارز در کشور نخواهند داشت.

تصاویری از قرارداد آقای گل فعلی لیگ برتر با استقلال را ببینید:

منبع: فرارو

به "(عکس) مبلغ قرارداد هنگفت و شگفت انگیز دیاباته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) مبلغ قرارداد هنگفت و شگفت انگیز دیاباته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید