فروشندگان سهام عدالت چطور می توانند سفارش فروش خود را لغو کند؟

به گزارش کشتی کروز، بنا بر اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی آن دسته از سهامداران عدالتی که خواهان لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند به وسیله درگاه های شرکت های کارگزاری و یا شعب بانک ها، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو نمایند.

فروشندگان سهام عدالت چطور می توانند سفارش فروش خود را لغو کند؟

به گزارش گروه مالی کشتی کروز، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای اعلام نمود: آندسته از سهامداران عدالتی که خواهان لغو سفارش فروش سهام خود هستند، می توانند به وسیله درگاه های شرکت های کارگزاری و یا شعب بانک ها، سفارش فروش سهام عدالت خود را لغو کنند.

بر اساس این گزارش، سهامداران عدالتی که نسبت به ارائه سفارش فروش سهام عدالت خود در شبکه کارگزاری یا شعب بانک ها اقدام نموده، اما به دلیل نوسانات اخیر بازار سفارش فروش آن ها اجرا نشده و مبلغی به حسابشان واریز نشده است، می توانند به درگاه الکترونیکی کارگزاران و بانک ها مراجعه و نسبت به لغو سفارش فروش خود اقدام کنند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است بدیهی است در صورت عدم مراجعه نامبردگان به درگاه شرکت های کارگزاری و عدم لغو سفارش، سهام آن ها بر اساس قیمت های روز بازار به تشخیص کارگزار و در چارچوب قوانین و مقررات به فروش رسیده و وجوه حاصل از آن به حساب مشمولان واریز خواهد شد.

لازم به ذکر است، بنا به درخواست تعداد زیادی از مشمولان سهام عدالت مبنی بر ایجاد لغو سفارش فروش، زیر ساخت های لازم در اختیار بانک ها و شرکت های کارگزاری قرار گرفته است به طوریکه مشمولان می توانند درخواست لغو سفارش فروش خود را در سامانه های کارگزاران و بانک ها لحاظ کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فروشندگان سهام عدالت چطور می توانند سفارش فروش خود را لغو کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروشندگان سهام عدالت چطور می توانند سفارش فروش خود را لغو کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید