قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی

به گزارش کشتی کروز، رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه ای به رئیس رسانه ملی از دیدگاه مناسب این سازمان نسبت به مقوله آسیب های اجتماعی قدردانی کرد.

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه سیما کشتی کروز از کشتی کروز جوان، وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه ای به رئیس رسانه ملی از نحوه پرداختن به مقوله آسیب های اجتماعی قدردانی کرد.

وی با اشاره به تهیه و فراوری برنامه ای با نام شکلات تلخ در سیما گفت: شبکه پنج سیما با تهیه و فراوری برنامه ای با موضوع ساماندهی و آنالیز بچه ها کار و خیابان و آنالیز آسیب های مرتبط در حوزه های خانواده از جمله طلاق، اعتیاد، مهاجرت و ... توانسته در آگاهی بخشی آحاد مختلف جامعه به ویژه جامعه هدف تحت پوشش این سازمان و ضرورت حساس سازی اقشار مختلف مردم، گام مهمی بردارد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن قدردانی از همراهی دلسوزانه مدیر شبکه پنج سیما در ساخت این برنامه، خواهان استفاده از ظرفیت مطلوب و موثر رسانه ملی در پیشگیری و مداخله به هنگام آسیب های اجتماعی و ساماندهی بچه ها کار و خیابان در سراسر کشور شد.

لازم به ذکر است برنامه شکلات تلخ شنبه و سه شنبه حوالی 13:30 و روز های یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

منبع: جام جم آنلاین

به "قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدردانی رئیس سازمان بهزیستی کشور از رئیس رسانه ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید