قصد داشتم ماجرار را ترور نشان دهم

به گزارش کشتی کروز، مرد جوان که معاون آستان امامزاده صالح را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، پس از دستگیری به این جنایت با انگیزه اختلاف شخصی اعتراف کرد.

قصد داشتم ماجرار را ترور نشان دهم

به گزارش گروه حوادث کشتی کروز به نقل از روزنامه جام جم، ساعت 8و10دقیقه یکشنبه نهم خرداد سال جاری سعید طاهری که در بخش عمرانی آستان امامزاده صالح تجریش کار می کرد، بعد از خروج از خانه اش در محله شریعتی،خیابان برادران واعظی هدف شلیک سه گلوله نهاده شد و زخمی شد و ساعاتی بعد در بیمارستان شهدای تجریش فوت کرد.

ماموران وقتی دوربین های مداربسته اطراف خانه مقتول را بازبینی کردند، تصاویری از مردی با لباس عربی که عصای نابینایان را در دست داشت یافتند که عامل جنایت بود. در ادامه رد او در بوستان جمشیدیه به دست آمد که معلوم شد لباسش را در میان شمشادها انداخته و فرارنموده است.

تحقیقات ادامه داشت تا این که ماموران به سرنخ های جدید دست یافتندکه نشان می داد مقتول بامردی اختلاف شخصی داشته که او به عنوان مظنون اصلی تحت تعقیب قرارگرفت و 72 ساعت بعدازجنایت درخانه ای درتهران بازداشت شد.

متهم به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد و بعد از اظهارات ضدونقیض، دیروز به قتل معاون عمرانی آستان امامزاده صالح تجریش اعتراف کرد و گفت: مدتی بود من و مرد مهندس، دچار اختلاف شخصی شده بودیم. مشکل پیش آمده هر روز بدتر می شد. تصمیم گرفتم او را از سرراهم بردارم. نقشه قتل او را کلید زدم. بعد از آن سلاح کلت تهیه کردم.

چند بارخواستم نقشه ام را اجرا کنم که پیروز نشدم.انتها تصمیم گرفتم طوری وی را به قتل برسانم که پلیس تصور کند او ترور شده و موضوع امنیتی است. روز حادثه در پوشش مردی نابینا در مقابل خانه اش کشیک دادم که وقتی از خانه بیرون آمد او را صدا نموده و بعد سه گلوله به سمتش شلیک کردم.

چند ساعت بعد در خبرها دیدم که مرده است. پنهان شده و به دنبال راهی برای فرار از کشور می گشتم که دستگیر شدم.با اعتراف متهم او با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران در بازداشت به سر می برد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "قصد داشتم ماجرار را ترور نشان دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قصد داشتم ماجرار را ترور نشان دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید