مدیرعامل دیزنی از مارول حمایت کرد

به گزارش کشتی کروز، باب ایگر با حمایت از فیلم های مارول گفت: فکر نمی کند اسکورسیزی تاکنون یکی از این فیلم ها را دیده باشد.

مدیرعامل دیزنی از مارول حمایت کرد

به گزارش گروه فرهنگی کشتی کروز به نقل از آسوشیتدپرس، باب ایگر مدیرعامل کمپانی دیزنی فرد جدیدی است که وارد چرخه حرف هایی شد که با اظهار نظر مارتین اسکورسیزی شروع شد. اسکورسیزی اخیرا گفته بود فکر نمی نماید فیلم های مارول چیزی به دنیای سینما اضافه نموده باشند.

اکنون باب ایگر خاطرنشان کرد در سایه اظهارنظر های اخیر، هراسی ندارد که برای فیلم های مارول بپا ایستد.

وی در مصاحبه با بی بی سی تاکید نمود که حمایت خود را از این فیلم ها دوچندان می نماید.

مدیرعامل دیزنی اضافه نمود: مارتین اسکورسیزی یک فیلمساز بزرگ است. من او را بی حد و اندازه ستایش می کنم. او چند تا از بزرگ ترین فیلم های سینما را ساخته است، اما من سر این موضوع با او حرف دارم. اول از همه، مارول دارد فیلم می سازد. همین فیلم ها را. این همان کاری است که اسکورسیزی هم می نماید. این ها هم فیلم های خوبی هستند.

ایگر سپس به واقعیتی اشاره نمود که خود اسکورسیزی مطرح نموده بود؛ این که او هیچ یک از فیلم هایی را که به آن ها نقد دارد، ندیده است. وی گفت: فکر نمی کنم او هرگز فیلمی از مارول دیده باشد. کسی که فیلمی از مارول ندیده باشد نمی تواند درباره آن ها به درستی اظهار نظر کند.

اسکورسیزی این سخنان را در مصاحبه با سایت سینمایی امپایر مطرح نموده بود و فیلم های مارول را به پارک های موضوعی شبیه دانسته بود.

کانال دیزنی پلاس که به زودی و از اواخر همین ماه شروع به کار می نماید، امکان تماشای فیلم های مارول را به صورت آنلاین ممکن می سازد. بیوه سیاه یکم ماه می 2020 استریم می گردد و فالکون و سرباز زمستان نیز پاییز 2020، ابدی ها 6 نوامبر 2020 و شاگ-چی و افسانه 10 حلقه نیز 12 فوریه 2021.

هنوز فیلم های بیشتری در راه است که لوکی، وندا ویژن، دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی، ثور: عشق و تندر و پلنگ سیاه از جمله آن ها هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مدیرعامل دیزنی از مارول حمایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل دیزنی از مارول حمایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید