مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات اپل واچ تا ورود اندروید 10 به گوشی گلکسی اس 10

به گزارش کشتی کروز، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین کرده و به صورت خلاصه منتشر می کند.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات اپل واچ تا ورود اندروید 10 به گوشی گلکسی اس 10

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

اپل واچ یا ساعت هوشمند اپل یکی از پرفروش ترین ساعتهای هوشمند در سراسر جهان است. این روزها ساعت مذکور به علت امنیت بالا و کاربردهای متعدد بسیار محبوب شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

تنها چند هفته پس از معرفی گوشی ردمی8A ، اکنون گوشی ردمی 8 رونمایی شده است. این گوشی مشخصات مشابهی با نسخه A دارد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

شرکت اچ ام دی گلوبال از معرفی اندروید 10 برای نوکیا 8.1 خبر داد و آن را به اولین گوشی هوشمند نوکیا تبدیل کرد که می تواند از جدیدترین سیستم عامل اندروید برخوردار باشد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها کاربران گوشی های هوشمند مختلف به شدت مشتاق دریافت نسخه اندروید 10 در گوشی های خود هستند و به همین دلیل نیز ورود اندروید 10 به گوشی های گلکسی اس 10 در آمریکا و آلمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوشی تاشو سامسونگ یا همان گلکسی فولد معروف که دوره ای طولانی نیز صرف نوسازی و رفع نواقصش شد، بالاخره پس از حواشی بسیار در دسترس کاربران است اما به نظر می رسد این گوشی باز هم بدون ایراد نیست.مشرو ح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات اپل واچ تا ورود اندروید 10 به گوشی گلکسی اس 10" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از تغییرات اپل واچ تا ورود اندروید 10 به گوشی گلکسی اس 10"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید