واکنش والورده به اظهارات اخیر تراشتگن: مسائل مان را در داخل تیم حل می کنیم نه با اعلام عمومی آن

به گزارش کشتی کروز، سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به اظهارات اخیر سنگربان آلمانی این تیم در انتقاد از عملکرد آبی و اناری ها واکنش نشان داد.

واکنش والورده به اظهارات اخیر تراشتگن: مسائل مان را در داخل تیم حل می کنیم نه با اعلام عمومی آن

به گزارش خبرگزاری ارنستو والورده سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی فردا شب (سه شنبه) تیم فوتبال بارسلونا مقابل رئال وایادولید در هفته یازدهم لالیگا، به اظهارات اخیر مارک آندره تراشتگن واکنش نشان داد. تراشتگن اخیراً از عملکرد هم تیمی هایش در بازی هفته گذشته مقابل اسپارتاپراگ در لیگ قهرمانان اروپا به صورت علنی انتقاد کرد که این حرکت او به مذاق سرمربی اش خوش نیامده است.

والورده به کشتی کروز گفت: وقتی بازی ها تمام می شوند، هر کسی درباره آنچه در زمین مسابقه افتاده نظری دارد که در واکنش به اتفاقات اتفاق افتاده در جریان بازی است. به شیوه های مختلفی می گردد به بازی ها نگاه کرد و اگر هم قرار باشد مسئله ای را حل کنیم باید آن را در داخل تیم حل کنیم نه اینکه آن را علنی اعلام کنیم. وقتی بازی تمام می گردد، ذهنیت اکثر مردم درباره عملکرد تیم بر اساس آنچه در دقایق سرانجامی دیده اند شکل می گیرد و اغلب آنها به آنچه در تمام طول بازی اتفاق افتاده فکر نمی نمایند. در نیمه اول بازی مقابل اسلاویا پراگ هم ما دو سه موقعیت گلزنی داشتیم. آنها هم البته حملاتی داشتند. در نیمه دوم، آنها گلی زودهنگام زدند اما در نهایت ما به نتیجه ای که می خواستیم رسیدیم. آنها ما را تحت فشار گذاشتند. اگر نتیجه 4 بر یک به سود ما تمام می شد، الان ما درباره چنین مسئله ای حرف نمی زدیم. فوتبال همین است و رخ دادن چنین اتفاقاتی عادی است. در برخی بازی ها شما تحت فشار قرار می گیرید اما این تنها زمانی اهمیت پیدا می نماید که شما نتوانید نتیجه بگیرد.

والورده با پیش بینی یک بازی سخت دیگر مقابل وایادولید به خصوص با توجه به روند خوب اخیر این تیم که 5 بازی بدون شکست در تمامی رقابت ها داشته است، ادامه داد: وایادولید مقابل تیم های بزرگ لیگ روند خوبی داشته و نتایج خوبی گرفته است. نباید فراموش کنید که ما سال گذشته هم مقابل این تیم به زحمت افتادیم. این بار هم انتظار داریم که آنها یک بازی خوب و سرسختانه را انجام دهند.

سرمربی بارسلونا با اعلام اینکه ساموئل اومتیتی مدافع میانی فرانسوی تیمش به این بازی هم نمی رسد، اعلام نمود که کارلس پرس و آنسومانه فاتی را برای این بازی در فهرست بازیکنان تیمش قرار خواهد داد.

او تأکید کرد: در خصوص اومتیتی ما باید تا سرانجام آخرین جلسه تمرینی مان صبر کنیم. او روز گذشته جدا از سایر نفرات تیم تمرین کرد و من فکر می کنم که برایش سخت باشد که به این بازی برسد. پرس و فاتی واجد شرایط بازی در تیم هستند و این هم برنامه ما بوده که هر از چند گاهی به آنها فرصت بازی بدهند هرچند که هر دوی آنها واجد شرایط بازی در تیم دوم باشگاه هستند.

تیم فوتبال بارسلونا فردا شب (سه شنبه) از ساعت 21:15 به وقت تهران میزبان وایادولید خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش والورده به اظهارات اخیر تراشتگن: مسائل مان را در داخل تیم حل می کنیم نه با اعلام عمومی آن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش والورده به اظهارات اخیر تراشتگن: مسائل مان را در داخل تیم حل می کنیم نه با اعلام عمومی آن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید