چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کبدی ساحلی کارگران کشور معین شدند

به گزارش کشتی کروز، با اتمام مرحله مقدماتی مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگری کشور، فولاد هرمزگان الف و ب به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کبدی ساحلی کارگران کشور معین شدند

به گزارش کشتی کروز، پس از انجام 9 بازی مرحله مقدماتی، چهره تیم های صعودکننده به مرحله نیمه نهایی مسابقات کبدی ساحلی قهرمانی کارگران کشور معین شد.

در دور دوم این مسابقات عصر گذشته(21 مهر) در اولین دیدار هرمزگان ب توانست با نتیجه 68 بر 15 پودینه طبس خراسان را از پیش رو بردارد و هرمزگان الف نیز 44 بر 21 فولاد آلیاژی یزد را شکست داد.

در تنها بازی باقی مانده از این دور، دو تیم لوله سازی اهواز و گلستان به مصاف هم رفتند که گلستان توانست با حساب 48 بر 15 از سد نماینده اهواز بگذرد.

اما در دور سوم که ساعت 20 شروع شد ابتدا فولاد هرمزگان ب و ستارگان فارس رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که با فزونی 51 بر 27 نماینده هرمزگان همراه بود.

فولاد هرمزگان الف نیز در آخرین دیدار خود توانست با نتیجه 47 بر 15 لوله سازی اهواز را از پیش رو بردارد و در نهایت گلستان نیز توانست فولاد یزد را شکست دهد تا جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را کسب کند.

بدین ترتیب با اتمام مرحله مقدماتی چهره تیم های صعود کننده معین شد و از گروه اول تیم هرمزگان ب و گلستان به ترتیب به عنوان تیم های اول و دوم صعود کردند.

در گروه دوم نیز فولاد هرمزگان الف با سه برد پیاپی توانست به عنوان تیم اول راهی مرحله نیمه نهایی گردد و ستارگان فارس نیز به عنوان تیم دوم صعود خود را مسجل کرد.

در مرحله نیمه نهایی نیز که از صبح امروز شروع شد، هرمزگان ب به مصاف گلستان خواهد رفت و هرمزگان الف نیز با ستارگان فارس دیدار خواهد نمود تا برندگان این دو دیدار راهی فینال شوند.

دیدار نهایی این مسابقات امروز در زمین ساحلی پارک غدیر برگزار و چهره تیم قهرمان معین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کبدی ساحلی کارگران کشور معین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی کبدی ساحلی کارگران کشور معین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید