کرونا کتابخانه های عمومی تهران را دوباره به تعطیلی کشاند

به گزارش کشتی کروز، با ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا شهر تهران ارائه خدمات کتابخانه ای به شهروندان تهرانی از امروز تا روز پنجشنبه 19 تیر تعطیل اعلام شد.

کرونا کتابخانه های عمومی تهران را دوباره به تعطیلی کشاند

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری کشتی کروز از اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا شهر تهران و با هدف جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهر تهران از امروز دوشنبه 16 تیر لغایت پنجشنبه 19 تعطیل اعلام شده است.

در بازه زمانی اعلام شده با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره گیری مناسب از زمان، کتابداران شهر تهران با حضور در کتابخانه اقدام به اصلاح ثبت و ساماندهی و ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه ها و... خواهند کرد.

معرفی کتابخانه و خدمات آن و ایجاد صفحات کتابخانه در فضای مجازی، اجرای طرح رف خوانی در کتابخانه های عمومی مطابق با زمان بندی ابلاغی، معرفی کتاب های جشنواره رضوی در فضای مجازی و... به منظور ترویج و تشویق کاربران و اعضاء به شرکت در جشنواره کتاب خوانی رضوی و ادامه فعالیت های فرهنگی و ترویجی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که کتابداران با حضور در کتابخانه در این بازه زمانی انجام خواهند داد.

4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کرونا کتابخانه های عمومی تهران را دوباره به تعطیلی کشاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا کتابخانه های عمومی تهران را دوباره به تعطیلی کشاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید