گل محمدی: بازی ما و ذوب آهن تقابل انگیزه هاست، از نفرات جدیدمان انتظار بیشتری داشتیم

به گزارش کشتی کروز، سرمربی تیم فوتبال شهر خودروی مشهد تأکید کرد، تیمش در مصاف با ذوب آهن اصفهان یک هدف بزرگ را دنبال می نماید و این بازی را تقابل انگیزه ها دانست.

گل محمدی: بازی ما و ذوب آهن تقابل انگیزه هاست، از نفرات جدیدمان انتظار بیشتری داشتیم

به گزارش خبرنگار کشتی کروز از اصفهان، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از مسابقه تیمش مقابل ذوب آهن گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم باید تشکری داشته باشم از باشگاه ذوب آهن برای در اختیار قرار دادن زمین تمرین. ان شاءالله محبت آنها را جبران کنیم. برای یک هدف بزرگ وارد اصفهان شدیم و امیدوارم به هدف مان برسیم. ما مقابل تیمی بازی داریم که در حمله قوی است و کلاً تیم قابل احترامی به شمار می آید.

ذوب آهن تیم باکیفیتی است و فوتبال خوبی ارائه می نماید.، گل محمدی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: هرچند که تیم ذوب آهن از لحاظ امتیاز گیری تاکنون خوب نبوده است، اما بازی فردا برای ما بسیار سخت خواهد بود. با توجه به فشردگی بازی ها فرصت زیادی برای تمرین و ریکاوری نداشتیم، اما سعی کردیم بعد از باخت مقابل نفت مسجدسلیمان در جام حذفی از لحاظ روحی و جسمی خودمان را ریکاوری کنیم. امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم و کسانی که این بازی را می بینند، لذت ببرند که البته با شناختی که از ذوب و تیم خودمان داریم می دانیم که این اتفاق رخ خواهد داد و فردا یک بازی خوب را شاهد خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سؤال که چه تفاوتی بین ذوب آهن کنونی با ذوبی آهنی که چند سال پیش خودش راهنمایی آن را بر عهده داشته است, وجود دارد، اعلام کرد: بین این دو تیم جای مقایسه وجود ندارد. شرایطی که در گذشته ما در ذوب آهن داشتیم, با شرایط الان متفاوت است و نمی توانم مقایسه ای داشته باشم، اما در هر صورت برای باشگاه ذوب آهن آرزوی پیروزیت می کنم. ذوب آهن باشگاهی است که امکانات و زیرساخت های خوبی دارد و باثبات است و امیدوارم در ادامه راه پیروز باشد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با اشاره به تغییراتی که این تیم نسبت به فصل گذشته داشته است, گفت: بازی که سال جاری ارائه می کنیم نسبت به پارسال تفاوتی هایی داشته است، اما در بحث حفظ بازیکنان، خودمان باید کوشش بیشتری می کردیم تا نفرات مان را حفظ کنیم. فکر می کنم در خصوص این مسئله خوب عمل نکردیم. در نقل وانتقالات بازیکنانی که می خواستیم را گرفتیم، اما از این بازیکنان انتظارات بیشتری داشتیم.

گل محمدی اضافه نمود: مصدومیت ها باعث شد بعضی بازیکنان مان را طولانی مدت در اختیار نداشته باشیم و این به تیم آسیب زد, چون روی آنها حساب باز نموده بودیم تا به تیم یاری نمایند. مصدومیت برای هر بازیکنی پیش می آید، اما الان مدت نقاهت مصدومیت ها زیاد شده است و این کار را سخت می نماید. علاوه بر این چند بازیکن مان در اردوی تیم امید حضور داشته اند. همچنین چوچو (کارلوس آلبرتو چاوریا، بازیکن هجومی و عضو تیم ملی نیکاراگوئه) برای انجام بازی ملی از هفته پیش در اختیار ما نبوده است و الان نیز بعد از یک هفته از او خبری نداریم! بعضی از بازیکنان به تازگی از مصدومیت رهایی پیدا نموده و به تیم اضافه شده اند، اما از این حیث که تمام بازیکنان را در اختیار نداریم، اذیت می شویم. به هر ترتیب با توجه به امتیازاتی که تاکنون در لیگ گرفتیم از عملکرد تیمم راضی هستم.

وی با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا توضیح داد: محروم نداریم، اما فرشید محمدی مهر و منادی مصدوم هستند و اثری از چوچو نیز نیست. اگر او را پیدا کردید بگویید یک زنگ هم به ما بزند!

سرمربی شهر خودرو یادآور شد: بازی فردا تقابل انگیزه هاست و این باعث می گردد فردا فوتبال جان داری را ببینیم. ما دوست داریم جزو مدعیان باقی بمانیم و این باعث می گردد فردا شب منتظر یک بازی خوب باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: بازی ما و ذوب آهن تقابل انگیزه هاست، از نفرات جدیدمان انتظار بیشتری داشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: بازی ما و ذوب آهن تقابل انگیزه هاست، از نفرات جدیدمان انتظار بیشتری داشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید