245 میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند

به گزارش کشتی کروز، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری از انجام عملیات ضد عفونی و نظافت کلی 245 میدان و بازار میوه و تره بار با استفاده از فرصت دو روزه تعطیلات روز جهانی قدس و عید سعید فطر خبر داد.

245 میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند

به گزارش گروه اجتماعی کشتی کروز، سید سعید راد با اعلام این مطلب افزود: شبکه گسترده میادین و بازار های میوه و تره بار پایتخت از امروز با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان خواهد بود و تلاش کرده ایم تا علاوه بر میوه و تره بار، ارزاق و مایحتاج عمومی مورد نیاز شهروندان را نیز در این مراکز آماده و مهیا کنیم.

وی از آمادگی صد در صدی میادین و بازار های میوه و تره بار برای خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان خبر داد و تأکید کرد: تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، نسبت به تأمین محصولات و کالا های مورد نیاز خانواده ها با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت ممکن اقدام کنیم.

راد با تأکید بر اختلاف قیمت 32 درصدی انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت های سطح شهر گفت: این اختلاف قیمت در محصولاتی همچون حبوبات به 23 و نیم درصد، گوشت گوسفند به 20 و نیم درصد، گوشت گوساله به 18 و نیم درصد، گوشت مرغ به 8 و نیم درصد و تخم مرغ به 13 درصد می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "245 میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "245 میدان و بازار میوه و تره بار ضد عفونی و نظافت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید